Drugi Piknik Rodzinny

Już po raz drugi nasze Święto Szkoły obchodziliśmy na rodzinnym pikniku. W sobotę 3 czerwca 2006r. spotkaliśmy się całymi rodzinami, by na tej plenerowej imprezie wspólnie się bawić i aktywnie spędzać wolny czas.

Rodzice odpowiedzieli na nasze zaproszenie i choć pogoda nie była dla nas zbyt łaskawa, wzięli liczny udział w pikniku. Program obfitował w wiele atrakcji.

Jako pierwsze wystąpiły nasze dzieci przedszkolne, a po nich szkolny Zespół Regionalny „Mali Pioskowianie” oraz dzieci śpiewające piosenki ekologiczne. W II części imprezy rodzice wraz z dziećmi brali udział w turnieju drużyn rodzinnych. Były to zabawy i konkurencje sportowo-rekreacyjne. Rodzice stanęli na wysokości zadania i razem ze swymi dziećmi świetnie się bawili. Było wiele nagród i niespodzianek.

Podczas trwania pikniku cały czas działały nasze stoiska gastronomiczne, w których można było kupić ciasta upieczone przez mamy, napoje zimne i gorące oraz pyszną grochówkę i kiełbasę z grilla. Trwała także sprzedaż prac naszych dzieci. Cały dochód z pikniku przeznaczony zostanie na nasz cel charytatywny, czyli pomoc dziecku z naszej szkoły.

Gorąco dziękujemy wszystkim Rodzicom za wspólną zabawę oraz wiele uśmiechów danych swym dzieciom, które przecież „znaczą więcej niż tysiące słów”. Dziękujemy wszystkim za wsparcie finansowe naszej akcji, a także mamom, które upiekły ciasta i wszystkim sponsorom nagród.

ciasta