Konkurs: Najpiękniejsza kartka wielkanocna

W marcu 2006 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie na najpiękniejszą kartkę wielkanocną organizowanym przez Pszczyńskie Centrum Kultury. W konkursie mogło wziąć udział tylko pięć kartek z danej placówki. Kartki należało wykonać samodzielnie w formacie A5.

Do konkursu zakwalifikowały się prace:

  • Madzi Kozik kl. I b
  • Karolinki Krawczyk kl.I b
  • Kamila Kułagowskiego kl. I b
  • Patryka Kułagowskiego kl. Va
  • Bartka Mańki kl. V a

Wyróżnienia otrzymali: Madzia Kozik,Bartek Mańka oraz Patryk Kułagowski.

Jedna myśl w temacie “Konkurs: Najpiękniejsza kartka wielkanocna”

  1. czesmu tu nic nie pisze o 2 miejscu mojej kuzynkiw pszczynie w domu kultury ona spiewala piosenke o kwiatach dostala złotego słowika byly też tam dziewczynka w której jest teraz 5 klasie i karolina grzegorczyk

Możliwość komentowania została wyłączona.