Dyskoteka z okazji Dnia Chłopca

Dnia 11 października odbyła się dyskoteka szkolna dla uczniów klas IV, V i VI z okazji Dnia Chłopca.

Za przygotowanie całej imprezy były odpowiedzialne Weronika Duży i Beata Masny a pomocą służyli im Marcin Młotek, Ola Bielecka, Wojtek Jaworski, Jagoda Gorol, Ines Korycka, Klaudia Czysz, Paulina Kania i Monika Macura. Nad całością czuwała opiekunka Szkolnej Rady Uczniowskiej, pani Barbara Kudela.

Dyskoteka rozpoczęła się o godzinie 16.00. Na początku chętnych do tańca było niewielu, ale kolejne zabawy prowadzone przez Beatę Masny powodowały, że pod koniec imprezy na ławeczkach zostali tylko ci najbardziej nieśmiali. Reprezentanci wszystkich klas musieli wypić z uśmiechem na ustach sok z cytryny, zrobić z kolegi lub koleżanki mumię za pomocą papieru toaletowego lub wykazać się w tańcu w parach.

Kiedy nieuchronnie zbliżał się już koniec dyskoteki wszyscy, nawet ci marudni i nieśmiali włączyli się we wspólny taniec Makareny i za nic nie chcieli iść do domu.
Karolina Zioło

podpieranie ścianyMacarenakółkaPiekne jesteśmy, nie?A my jesteśmy boscy!

4 myśli nt. „Dyskoteka z okazji Dnia Chłopca”

  1. TA IMPRA TO KASZANA DLA DZIECIAKÓW.
    DZIECIAKI TYLKO BAWILI SIĘ PRZY KACZUSZKACH

  2. Do IRMA
    Tyle, że dzieciaki nie mają problemów z odmianą :>
    Jak dzieciaki to bawiły się. Starszaku.

Możliwość komentowania jest wyłączona.