Pierwszy Piknik Rodzinny

W tym roku nasze Święto Szkoły miało inny przebieg. W sobotę 18 czerwca 2005r. odbył się I Piknik Rodzinny. Ta plenerowa impreza miała zachęcić całe rodziny do wspólnego aktywnego spędzenia wolnego czasu, ale także jej celem było zebranie funduszy dla jednego z naszych uczniów.

Rodzice odpowiedzieli na nasze zaproszenie i wzięli liczny udział w pikniku. Program obfitował w wiele atrakcji. Jako pierwsze wystąpiły nasze dzieci przedszkolne, a po nich szkolny Zespół Regionalny „Mali Pioskowianie”.

W II części imprezy rodzice wraz z dziećmi brali udział w turnieju drużyn rodzinnych. Były to zabawy i konkurencje sportowo-rekreacyjne. Piękna pogoda i dobre humory sprawiły, że wszyscy świetnie się bawiliśmy.

Podczas trwania pikniku cały czas działały nasze stoiska gastronomiczne, w których można było kupić ciasta opieczone przez mamy, napoje zimne i gorące oraz pyszną grochówkę. Trwała także sprzedaż prac naszych dzieci. Cały dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na nasz cel charytatywny.

Mamy nadzieję, że Piknik Rodzinny stanie się tradycją w naszym Zespole Szkolno-Przedszkolnym i odbywać się będzie co roku.

 

Gorąco dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy wzięli udział w I Pikniku Rodzinnym.
Dziękujemy mamom, które upiekły ciasta oraz wszystkim sponsorom nagród.

Mariola Jaworska